Web Sitesi Sosyal Medya Bemol Music

Bemol Müzik Yayınları, 20 yılı aşkın bir süredir nota yayıncılığı yapmaktadır. Yatırımını hizmet kalitesine yönelten bir kuruluş olarak, gelişmekte olan çağımızın gereklilikleri arasında bulunan ve ihtiyaç duyulan projelere, deneyimli kadromuz ve yenilikçi yapımızla imzamızı attık ve atmaya da devam edeceğiz.
Bemol müzik yayınları, ürettiği birçok projenin ilk sahibi konumundadır. Yüzde yüz nota yayıncılığına yönelik çalışmalarımız, bizleri bu alanda çalışan ilk ve halen de tek ciddi firma olma özelliğini taşıtmaktadır. Kendini kanıtlamış olan eserlerimiz; sayısı her geçen gün artan müzikseverlere, asla eskimeyecek ve gündemini yitirmeyecek kaynaklar olarak sunulmaktadır.
Bemol Müzik Yayınları 15 yıl önce, müzik eğitim kitaplarının vcd destekli projelerini yayınlamış, yaptığı baskılarla bu alanda da kendini kanıtlamıştır.Yayınladığı 100’ün üzerinde eser bulunmaktadır.
Müziğin evrensel bir dil olduğunu biliyor ve hayatınızın ne kadar içinde yer aldığını  görebiliyorsak, bu da Bemol Müzik Yayıncılığın ne kadar doğru bir yolda olduğunu göstermektedir.